Jakou bonusovou sazbu můžu očekávat od banky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.8.2020 Půjčka

Pokračování dotazu č. 11074: Dobrý den, ptal jsem se z důvodu, ze například Raiffeissenbank nabízí orientačně v této částce bonusovou sazbu pouze 3,99%. Neumím právě posoudit, jak moc se tomu dá věřit. Takový úrok mi Air Bank ani Equa bank nenabídne. Moc děkuji za vyjádření.

Dobrý den,

úrok/RPSN kolem 4% je pro celkový konsolidovaný úvěr ve výši 700 000 Kč reálný, Equa bank nabízí sazbu 3,8%. Doporučuji kontaktovat Equa bank a požádat o konsolidaci v této výši (s tím, že jinak jdete k RB). Obě nabídky samozřejmě platí pouze pro dostatečně bonitní klienty (dostatečný příjem, bez negativních záznamů v registru, atd. - v případě nižší bonity by Vám banky nabídly vyšší sazby).