Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #9800, Krátkodobá bezúročná půjčka

Krátkodobá bezúročná půjčka, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.4.2020 Půjčka

Dobrý den, moje mamka si chce vzít půjčku. Kdysi měla exekuce a insolvenci. Teď nemá nic. Jde o půjčku jako třeba Zaplo - krátkodobou, nejlépe bezúročně. Děkuji

Dobrý den,

o půjčku je možné žádat nejdříve po 4-5 letech od úspěšně ukončené insolvence a posledního negativního záznamu v registrech dlužníků. Nic jako bezúročná půjčka neexistuje, nikdo Vám peníze zdarma nepůjčí. Nebankovní společnosti (Zaplo a další) si účtují extrémně vysoký úrok/RPSN ve výši stovek až tisíců procent. Tomu se vyhněte obloukem, je to cesta do pekel. V rámci marketingových akcí občas někdo nabídne půjčku bez úroku pro první úvěr na prvních pár dní. Poskytovatel úvěru kalkuluje s tím, že dlužník nebude schopen půjčené peníze v rámci bezúročného období vrátit a následně již bude platit extrémně vysoký úrok. Na půjčování peněz máme banky, které nabízí férové jednání a nízký úrok (4-7%). Pokud Vám banky půjčit nechtějí, peníze si nepůjčujte - dělají to pro vaše dobro.