Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #16432, Mám exekuci a chci další půjčku

Mám exekuci a chci další půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.1.2022 Půjčka

Dobrý den, mám dotaz. Když pracuji v Rakousku a bydlím tu a mám dluhy v ČR, mohu si zde vzít půjčku a otevřít účet? Nechci aby mi hned účet zastavil exekutor. A má vůbec cenu chodit do banky kvůli exekuci, kterou mám v ČR? Takže mě tedy zajimá, jestli si mohu založit účet, aby mi ho nezablokovali a vzít si tedy půjčku.

Dobrý den,

čistě z pohledu selského rozumu - máte dluhy, které nestíháte splácet, jsou vymáhány exekučně a chcete si brát další půjčky? Z čeho byste je splácel? V exekuci ani insolvenci by Vám nikdo peníze půjčit neměl. Běžný účet si založit můžete, ale riskujete blokaci exekutorem (v ČR by toto bylo řešitelné chráněným účtem).