Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18528, Mám půjčky konsolidovat?

Mám půjčky konsolidovat?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.7.2022 Půjčka

Dobry den, mam dve pujcky, jedna RB 144 000 Kc, druha Hello bank 240 000 Kc. Pravidelne splacim jiz asi pul roku, prvni platim 2 200 Kc, druhou 4 200 Kc. Chtela bych pujcky sloucit do jedne a platit mensi castku. Kdyz to slo. Ale kdyz jsem na to koukala, hodne bych preplatila. Nevim co s tim? Jsem samozivitelka a tim jak se vse zdrazilo, tak mam co delat. Muzete mi poradit, co by bylo nejvyhodnejsi? Moc dekuji.

Dobrý den,

v životě je vždy něco za něco. Pokud nestíháte splácet 6 400 Kč měsíčně, nezbude Vám než půjčky konsolidovat a prodloužením splatnosti snížit výši měsíční splátky. Celkově však úvěry přeplatíte více, protože budete dlužit peníze po delší dobu.