Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15847, Mám půjčky s RPSN přes 1000%, nikdo mi nechce půjčit

Mám půjčky s RPSN přes 1000%, nikdo mi nechce půjčit, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.11.2021 Půjčka

Dobrý den, chtěla bych konsolidovat své úvěry (200 tis revolvingový úvěr s opakovaným čerpáním, 13 tisíc neúčelový úvěr (obojí u Moneta, kde mám běžný účet). Potom mám u Monety 5 000 Kč kontokorent a u flexi Fin 37 000 Kč půjčku se splatností 30 dnů. Mám pravidelný, celkem vysoký, doložitelný příjem, splátky platím řádně a včas. Přesto mi již několik bank i nebankovních společnosti konsolidaci zamítlo. Je zde nějaká možnost mi pomoci? Nejdůležitější pro mě je zbavit se úvěru u flexi Fin, kde je RPSN 1290%, zbytek splácet zvládnu.

Dobrý den,

pokud Vám již několik bank (a dokonce i nebankovních společností) žádost o další půjčku či konsolidaci zamítlo, máte o tomto záznamy v BRKI a NRKI a nikdo Vám další peníze nepůjčí min. 6 měsíců. Snižte výdaje na nezbytné minimum (žijte několik měsíců o chlebu a vodě), zvyšte dočasně své příjmy (brigáda, směny navíc) a snažte se co nejdříve splatit nebankovní půjčku s RPSN 1290%.

Půjčovat si 37 000 Kč s RPSN 1290% je velmi nerozumné a extrémně nebezpečné. Takto vysoké RPSN znamená, že za dnes půjčených 37 000 Kč po Vás bude chtít věřitel za měsíc vrátit 76 775 Kč (a za rok 477 300 Kč). Možná právě proto Vám nikdo další peníze půjčit nechce, protože už dnes jste de facto jednou nohou v osobním bankrotu.