Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4931, Mám šanci získat půjčku?

Mám úvěr ve vyšší částce a chci si zažádat o další - je to možné?

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.7.2018 Půjčka

Dobrý den, u ČS mám úvěr ve vyšší 100 000 Kč, který již 2 roky řádně splácím, měsíční splátka činí 2 700 Kč. Chtěl bych si zažádat o další úvěr ve vyšší 80 000 Kč s tím, že bych si úvěr sloučil s tím předchozím. V práci budu po zkušební době, můj plat činní 17 000 Kč, moje výdaje i se splátkou činí 6 000 Kč. Je tedy šance na poskytnutí úvěru? Děkuji za odpověď

Dobrý den,

čistý měsíční příjem 17 000 Kč je dostatečný pro získání půjčky ve výši 180 000 Kč. Je třeba nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě a nemít pracovní smlouvu na dobu určitou.

Měsíční výdaje se splátkou dohromady 6 000 Kč - tedy bez splátky úvěru vyžijete za 3 300 Kč? Klobouk dolů. Nezapomněl jste započíst všechny výdaje? Jen za stravu dáte denně min. 100 Kč (tedy měsíčně 3 000 Kč). K tomu připočítejte nájem, telefon, internet, energie a ostatní výdaje na volnočasové aktivity (a občas si určitě koupíte nějaké nové oblečení či elektroniku).