Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7214, Mám šanci získat půjčku?

Můžu získat úvěr na 65 000 Kč při měsíčním příjmu 30 500 Kč?

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.8.2019 Půjčka

Dobrý den, jsem programátor se smlouvou na dobu neurčitou po zkušební době. Chtěl bych se zeptat, jestli je pravděpodobné schválení úvěru na 65 000 Kč. Můj měsíční příjem je 30 500 Kč čistého a každý třetí měsíc 50 000 Kč čistého. Žena je nezaměstnaná, žádné další závazky nemáme. Jen se situace trošku zkomplikovala tím, že jsem dva měsíce nedostal výplatu v bývalé práci. Tj jsme v červnu vyšli tak akorát a teď v červenci opět kvůli rezervačnímu poplatku na nový byt 13 000 Kč zůstalo jen 3 500 Kč. Zajímalo by mne, jestli banka bude brát tyto výdaje jako pravidelné, protože samozřejmě jsou jednorázové a jestli se bere v potaz to, že každý třetí měsíc přijde větší výplata? Děkuji

Dobrý den,

s příjmem 30 500 Kč není problém získat půjčku ve výši 65 000 Kč. Banka bude chtít doložit potvrzení o příjmu (zpravidla se uvádí průměrný plat za posledních 12 měsíců, čímž se Vás průměr posune ze 30 500 Kč na 47 000 Kč). Výdaje a stav peněz na účtu se u takto malých půjček vůbec neřeší.