Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #16091, Nedali mi půjčku z důvodu hazardu

Nedali mi půjčku z důvodu hazardu, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.12.2021 Půjčka

Dobrý den, v listopadu jsem přecházela k nové bance a u té příležitosti jsem si chtěla konsolidovat půjčky. Vše šlo hladce až do té doby, než jsem poslala výpisy z účtu. V tu chvíli mi to zamítli. Kdyz jsem se ptala na důvod, řekli mi, že šlo o interní záležitost banky a víc mi říct nesmí. V té době jsem měla na účtě dost ošemetné výdaje a navíc, díky jisté osobě i vklady na sázkařskou společnost. Mohlo to být tímto? Po konzultaci s jinou bankou mi řekli, že registry mám v pořádku a že tím to nebylo, ale že o konsolidaci si nemám žádat moc často a že mi ji ani oni dát nemohou. Má otázka tedy zní - pokud si zruším účet na sázkařské společnosti, budu se snažit co nejvíce šetřit, budu mít v pořádku výdaje a příjmy (mám už i brigádu ke svému zaměstnání), budu řádně půjčky splácet, je šance že mi konsolidaci schválí? A za jak dlouho mohu znovu požádat? Moc děkuji.

Dobrý den,

banky Vám skutečný důvod zamítnutí žádosti o půjčku nikdy nesdělí (vždy Vám bude sděleno pouze "z interních důvodů"). Ve vašem případě bylo zamítnutí konsolidace velmi pravděpodobně z důvodu hazardu, jiných pochybných výdajů a/nebo nedostatečných příjmů. O další konsolidaci žádejte nejdříve za 6 měsíců.