Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5759, Nemám jak doložit příjem

Nemám jak doložit příjem, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
16.1.2019 Půjčka

Ahoj, jsem 18 letý kluk, který shání půjčku na bydlení (akutně). Mám příjem, ale není na účet ale na ruku, takže ho nemám jak doložit. Tak se chci zeptat, zdali je možnost ještě bojovat o půjčku 15 000. Měsíční příjem mám 23 000 čistého bez benefitů. A ještě k tomu mám záruku vyplacení 50 000 od Lišky na účet 11.2.2019 Děkuji za odpověď

Dobrý den,

pro získání půjčky je třeba mít pravidelný a doložitelný měsíční příjem a nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůty. Bez řádné pracovní smlouvy můžete přijít o práci ze dne na den a neměl byste z čeho úvěr splácet. Práci na černo s výplatou na ruku důrazně nedoporučuji. Nikdo by za Vás nehradil zdravotní ani sociální pojištění. Zdravotní jste povinen si platit (jinak Vám na něm roste dluh), sociální nikoliv, ale pokud v životě neodpracujete oficiálně aspoň 35 let, nebudete mít nárok na důchod. Bez pracovní smlouvy nikdy nezískáte úvěr na vlastní bydlení, bude se Vám velmi obtížně zakládat rodina.