Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17792, Nesouhlasím s rozhodnutím soudu

Soudní rozhodnutí ve prospěch společnosti: Je možné se odvolat?

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.4.2022 Půjčka

Dobrý den, chci se zeptat, soud v Ostravě dal mně i správci za pravdu, že společnost nekontrolovala bonitu (půjčka 8 000 Kč). Chtěli pouze 3 výplatnice a já jim ze své vůle dal i výpis, kde měli jasně uvedené úvěry. Jenže se odvolali a v Olomouci jim dali za pravdu, že jim stačily 3 výplatní pásky pro posouzení. A napsali "proti tomuto usnesení není odvolání přípustné". To se tedy nemohu vůbec odvolat?

Dobrý den,

systém soudních řízení a opravných prostředků má jasně daný řád. Počet opravných prostředků je omezen, nelze se odvolávat donekonečna. Pokud jste tedy uplatnili opravný prostředek, váš spor řešil vyšší soud a bylo rozhodnuto s tím, že další opravné prostředky již nejsou možné, berte to jako konečné rozhodnutí. Pro takto nízkou půjčku (8 000 Kč) mi osobně kontrola 3 výplatnic přijde jako dostatečná.