Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #9199, O kolik přeplatím kontokorent

O kolik přeplatím kontokorent, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
9.3.2020 Půjčka

Dobrý den, jsem v těžké životní situaci, vzal jsem si Kontokorent u Air Bank ve výši 50 000 Kč, který jsem vyčerpal, je tomu momentálně měsíc. Chci se zeptat, kolik zaplatím navíc, když čerpám celou částku z kontokorentu celý rok při úrokové sazbě 18,90%. Chystám se to zaplatit v nejbližší době celé najednou. Vím že to je nevýhodné, ale neumím si to vypočítat, kolik celkově tzv. zaplatím, když budu čerpat cely kontokorent 50 000 Kč ze vším všudy rok. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

pokud si půjčíte 50 000 Kč s úrokem 18,9% a peníze vrátíte přesně za rok, zaplatíte na úrocích 9 450 Kč. Tedy půjčíte si 50 000 Kč a vrátíte 59 450 Kč. Doporučuji si sjednat řádnou půjčku s úrokem 5-7% a půjčenými penězi splatit kontokorent co nejdříve.