Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #7297, Platba nedorazila na účet

Platba nedorazila na účet, Platba

12.8.2019 Platba

Dobry den, poslala jsem penize prevodem na ucet energeticke spolecnosti. Kdyz jsem tam volala zda penize prisly, rekli ze jeste platbu neeviduji, protoze jsem platbu posilala na ucet, ktery slouzi posilanim na slozenky. Ze budto se to vrati nebo se to zpracuje a bude to v poradku. Je to uz 4 dny co se to posilalo. Co s tim ted? Mam jeste pockat? Dekuji

Dobrý den,

pokud se Vám platba stále nevrátila, pravděpodobně zůstala připsána na účtu příjemce. Doporučuji ještě jednou kontaktovat příjemce platby a nechat si potvrdit přijetí peněz.