Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17993, Potřebuji navýšit půjčku

Potřebuji navýšit půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.5.2022 Půjčka

Dobrý den, momentálně mi zbývá zaplatit půjčku 890 tisíc, bral jsem si to na rekonstrukci domu, který budu prodávat. Ale potřebuji ještě 150 tisíc na dodělání pár věci, mám 70 tisíc našetřeno, ale ještě bych potřeboval 80 tisíc půjčit. Chci se zeptat, jestli je to možné. Mám to u UniCredit Bank a moje měsíční splátka je 11 tisíc. Můj čistý plat je cca 32 tisíc čistého. Myslíte, že by mi tu půjčku třeba navýšili o těch 80 tisíc? Děkuji za informaci.

Dobrý den,

na splátky všech úvěrů můžete dávat měsíčně max. 45-50%. S příjmem 32 000 Kč a splátkou 11 000 Kč to bude hodně na hraně (s ohledem na váš rodinný stav, majetkové poměry a další závazky). Taktéž  banky bez ručení nemovitostí půjčují obvykle max. 0,8-1 mil. Kč (opět velmi na hraně). Bez podrobnějšího ověření Vaší bonity tak nelze jednoznačně říci, zda další půjčku získáte či nikoliv.