Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #1531, Přechod do jiné banky včetně půjčky

Přechod do jiné banky včetně půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.8.2014 Půjčka

Dobry den, prosim poradte mi s prechodem do jine banky. Mam GE Money. Chtel bych to tam zrusit a nechat si jen Air Bank. Tu take uz mam. Problem tu je u GE kde mam: 1.kontokorent 15 tis 2.kreditni kartu MoneyCard Gratis vybrana cca 27 tis. Je to cca od roku 2009. Vse platim poctive, radne, nikdy zadne prodleni. Splatil jsem treba od roku 2009 bance express pujcku. Zaplatit to naraz nemohu. Prevest by to mozna slo. Kreditka by se klidne zrusila a dalo by se to treba hodit jako normal pujcka. Jenze je tu hacek, bude chtet banka AirBank potvrzeni o prijmu? :) Ja totiz prisel o praci a nemohu ho uz nikde dolozit proste. Takze jestli by jim to nevadilo ze proste to potvrzeni o prijmu nedam? Vsude se pise jak je to snadny, ale tenhle zakladni udaj chybi. Mirek

Dobrý den,

refinancovat kreditku a kontokorent u Air-Bank (či jiné nízkonákladové banky) je výborný nápad, ale bez potvrzení a příjmu Vám dnes peníze nikdo nepůjčí. Snadné to je, ale příjem je základ - na základě potvrzení o příjmu totiž banka vypočítává schopnost žadatele půjčku splácet.

S přechodem tedy budete bohužel muset počkat do doby, než si najdete novou práci a uplyne Vám zkušební lhůta (potvrzení o příjmu potvrzuje i že nejste ve zkušební či výpovědní lhůtě).