Pro rodiče, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.2.2018 Půjčka

Dobrý den, jsem rok po škole a pracuji na HPP 6 měsíců se smlouvou na dobu určitou, a po roce mi bude dána na neurčito. Můj měsíční výdělek se pohybuje kolem 17.000 měsíčně. Moji rodiče se dostali do svízelné situace, kdy mě žádají, abych si půjčila 400.000,-Kč. Je to pro mě obrovská rána, a mám z toho velké obavy. K tomu jsem chtěla odcestovat na delší čas do zahraničí, to znamená, že bych musela podat výpověď. Je možné i takto půjčku dostat a splácet ze zahraničí? Poskytuje nějaká banka půjčku bez skrytých poplatků? Nerada bych ke splátkám ještě platila nějaké šílené poplatky za vedení apod. Nebo lze upravovat výši splátek během splácení? Děkuji za radu.

Dobrý den,

půjčku 400 000 Kč se smlouvou na dobu určitou, která Vám končí za 6 měsíců, Vám žádná banka nedá (když by Vám pracovní smlouvu neprodloužili, z čeho byste splácela?). Ale i kdybyste měla šanci půjčku získat, doporučil bych Vám na ni ihned zapomenout. Rodičů je jistě třeba si vážit, ale tohle po Vás nemohou chtít. Z platu 17 000 Kč byste úvěr splácela zhruba 8 let. Jste mladá, máte celý život před sebou, potřebujete každou korunu na pořízení vlastního bydlení a založení rodiny. Tímto byste si naprosto zničila život. Takto se nezadlužit není bezohlednost, to je pud sebezáchovy.