Je váš dluh promlčený? Zjistěte, co se stane s dluhem po určité době

Nejlevnější půjčka od Zonky
18.8.2020 Půjčka

Dobrý den, v roce 2001 jsme měla dluh u GE Money Bank 3 000 Kč (OK karta). Pokud vím, tak byl stále stejný dluh v roce 2012, neboť jsem si ho zjišťovala přes Registr dlužníků. Dnes jsem psala bance (Moneta) a pod mým rodným číslem prý není evidován žádný produkt. Je možné ze je dluh promlčen či muže někde být? Děkuji

Dobrý den,

všeobecná promlčecí lhůta činí 3 roky a při uznání dluhu 10 let. Váš dluh z roku 2001 je tak dnes již pravděpodobně promlčen.