Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #11577, Půjčka, konsolidace a koronavirus

Půjčka, konsolidace a koronavirus, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
27.10.2020 Půjčka

Dobrý den, využil jsem zmrazení splátek na 6 měsíců, v listopadu už budu všechny půjčky splácet. Chci se zeptat, jestli má cenu žádat v bance o konsolidaci, nebo jsem se díky tomu zmrazení splátek dostal do bankovního registru nebo na tzv. černou listinu a banky mi už nikde nepůjčí. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

žádost o odklad splátek na 6 měsíců z důvodu krize koronaviru Vám při žádosti o další půjčku (konsolidaci) nepomůže, ale určitě to neznamená celoživotní stopku. Doporučil bych 6 měsíců vyčkat a o konsolidaci požádat nejdříve na jaře příštího roku.