Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #14964, Půjčka na vyplacení z insolvence

Půjčka na vyplacení z insolvence, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.8.2021 Půjčka

Dobrý den, je možné získat úvěr pro vyplacení se z insolvence? Žijí v pronajatém bytě a mám zájem byt odkoupit. Musím čekat až mi vyprší insolvence? Ceny nemovitostí rostou, a pak už si to třeba nebudu moct dovolit. Děkuji

Dobrý den,

toto možné není, v insolvenci Vám nikdo peníze nepůjčí (ani na vyplacení se z insolvence, ani na nemovitost). V insolvenci na sebe nesmíte brát další závazky. Pokud byste si peníze půjčila, insolvence by Vám byla ukončena. Půjčku ani hypoteční úvěr Vám nikdo neposkytne ani během 5 let následujících po konci insolvence.

Investice do vlastní střechy nad hlavou je jistě dobrý nápad, ale nejprve bude třeba projít těmito kroky:

  • úspěšné ukončení insolvence
  • vyčkaní dalších 5 let
  • našetření min. 10-20% z ceny nemovitosti (banky Vám mohou půjčit max. 80-90% ze zástavní hodnoty nemovitosti)
  • REKLAMA