Jak zažádat o bankovní půjčku po insolvenci?

Nejlevnější půjčka od Zonky
12.11.2020 Půjčka

Dobrý den, prosím pěkně, kdybych si tak mohla zažádat o bankovní půjčku, když jsem 3 roky a 8 měsíců po insolvenci? Děkuji pěkně za odpověď.

Dobrý den,

o půjčku lze žádat nejdříve 4-5 let po úspěšně ukončené insolvenci. Velmi dobře prosím zvažte, zda půjčku skutečně potřebujete. Peníze byste si měla půjčovat jen za účelem investice (např. nákup nemovitosti na hypotéku). Naopak by si lidé neměli brát půjčky na běžnou spotřebu (nákup elektroniky, dovolené, dárků, atd.).