Manžel chce půjčku na auto po skončení insolvence - bude to problém?

Nejlevnější půjčka od Zonky
22.10.2021 Půjčka

Dobrý den, chci se zeptat, před 2 lety mi skončila insolvence, vše jsem řádně zaplatila. V tu dobu jsem v insolvenci byla svobodná a hned po ukončení jsem se vdala. Můj dotaz zní, manžel si chce vzít půjčku na auto, tak zda mu ji poskytnou a nebo kvůli mně ne. Že jsem ještě 3 roky v registru. Já si ji brát nebudu, má  o ni zájem jen manžel. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bude záležet na bonitě manžela a výši půjčky. Bude-li manžel dostatečně bonitní pro požadovanou výši půjčky, pak půjčku na auto pravděpodobně získá. Nezapomeňte, že v manželství ručíte za dluhy společně a nerozlučně (pokud by manžel přestal splácet, skončila byste i Vy opět v exekuci či osobním bankrotu).