Jak získat půjčku v cizí měně v České bance?

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.8.2019 Půjčka

Dobry den, mam dotaz ohledne pujcky v cizi mene. Chtel bych ziskat pujcku v USD. Je nejaka sance jak ji ziskat v ceske bance nebo si musim zalozit ucet v cizine?

Dobrý den,

půjčku v cizí měně získat můžete, ale je to výrazně komplikovanější než půjčka v CZK. Resp. ideální je, když je půjčka ve stejné měně jako Váš příjem, ze kterého chcete půjčku splácet. Je-li Váš příjem v CZK, pak by bylo možná jednodušší si půjčit v korunách a ty následně převést na USD.