Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #10634, Refinancování půjčky

Jak snížit úrokovou sazbu u půjčky na auto?

Nejlevnější půjčka od Zonky
7.7.2020 Půjčka

Dobrý den, v roce 2019 jsem potřebovala půjčku na auto ve výši 70 000 Kč. Část jsem měla v hotovosti a část byla hrazena půjčkou. Obrátila jsem se na mojí domovskou banku Poštovní spořitelnu a ta mi ji poskytla. Nyní rok a půl splácím. Ale když jsem se dívala na výpis, zdá se mi stále, že aktuální úroková sazba 10,90% je hodně. Konec mám vypočítán 20.1. 2024. Prosím Vás, není něco s nižším úrokem? Pozor, nejde o to, že nechci splácet nebo něco jiného. Chci to doplatit - splatit zůstatek k dnešku je 53 710,97 Kč. Chci jen menší úrok. Dívám se okolo a všude mají 2-7%. Je nějaká možnost? Já to hradím z důchodu, takže se žádná banka nemusí bát. Předem děkuji.

Dobrý den,

úrok 10,9% je skutečně extrémně vysoký, banky půjčují peníze obvykle za 4-7%. Svůj úvěr můžete refinancovat kdekoliv u konkurence, doporučuji např. Equa bank s RPSN 3,87%. Refinancování půjčky je možné sjednat online.