Jak se banka zachová, když se splátka na vysavač neuhraje?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.7.2022 Půjčka

Pokračování dotazu č. 18384: Děkuji za odpověď. Je to už tedy dva roky, ale kdyby s tím banka měla problém, tak by mi asi dala vědět, že? Byla to splátka na vysavač na 10 měsíců, a vždy mi od nich přišlo potvrzení, že splátku přijali a nikdy mi na to nic nenapsali, takže pokud se "kromě " příjmení nic nezměnilo a VS zůstal po celou dobu stejný i číslo účtu atd., tak to bylo asi nejdůležitější, že? Chápu tedy dobře, že kdyby za me náhodou jednu splátku pod mým VS uhradil třeba manžel ze svého účtu, tak to je také v pořádku, jde hlavně o tu částku a správný VS, že? Děkuji

Dobrý den,

velmi pravděpodobně by splátka hrazená jinou osobou z jiného účtu pod stejným VS nevadila, ale doporučil bych toto předem ověřit s vaší bankou. Některé banky mají v podmínkách, že splátky od jiných osob mohou ale nemusí přijmout.