Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7156, Trvalé bydliště na úřadě

Trvalé bydliště na úřadě, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.7.2019 Půjčka

Dobrý den, jak je to s trvalým pobytem na úřadě? Když mě matka odhlásila kvůli rodinným vztahům a já bych si chtěla vzít půjčku. Jednu už mám skoro splacenou a mám u banky předschvalené peníze k půjčení. Nemám dluhy, vše mám v pořádku, v práci nemám zkušební dobu a mám smlouvu na neurčito. Jaká je prosím pravděpodobnost, že by mi půjčku kvůli trvalému pobytu na úřadě nedali? Předem děkuji za odpověď

Dobrý den,

na úřadech mají trvalé bydliště obvykle jen dlužníci či lidé s jinými komplikacemi, které půjčování peněz nepřejí. Nemusí Vám půjčku automaticky zamítnout, ale rozhodně Vám to na důvěryhodnosti příliš nepřidá. Doporučuji co nejdříve přehlásit bydliště jinam.