Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #10992, Zamítli mi půjčku na auto

Zamítli mi půjčku na auto, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
17.8.2020 Půjčka

Dobrý den, byl jsem žádat o úvěr na auto k podnikání, ale bohužel mi byla žádost zamítnuta z důvodu záznamu v BRKI a NRKI. Poté jsem si zažádal o veškeré výpisy z těchto registru + registr SOLUS. V registru SOLUS žádný záznam nemám, ale v BRKI a NRKI ano. V BRKI záznam bude ještě rok a NRKI mám jen kladné záznamy o včasném zaplacení. Mám někde reálnou šanci dostat úvěr na auto či leasing nebo musím rok vyčkat? Příjem mám dostatečný. Děkuji za zodpovězení dotazu.

Dobrý den,

nově Vám v BRKI či NRKI přibude záznam o zamítnuté žádosti o půjčku. Tato informace v kombinaci se starším negativním záznamem povede velmi pravděpodobně k zamítnutí dalších žádostí u ostatních bank či jiných poskytovatelů úvěrů. Doporučuji vyčkat minimálně 6 měsíců.