Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #17602, Získám půjčku když bydlím u rodičů?

Získám půjčku když bydlím u rodičů?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.4.2022 Půjčka

Dobrý den, mam konsolidaci 77 000 Kč se splátkou 2 000 Kč, pracovní smlouva na dobu neurčitou, čista mzda 24 000 Kč. Bydlím u rodičů, takže naklady na bydlení 2 000 Kč. Nikdy jsem se se splátkou neopozdil, max. u telefonního operátora 2 dny. Mám šanci dosáhnout na další pujčku 100 000 Kč se splátkou 2 000 Kč?

Dobrý den,

s příjmem 24 000 Kč velmi pravděpodobně další půjčku ve výši 100 000 Kč získáte. Doporučuji ale vše velmi dobře zvážit. Už máte jednu konsolidaci, tedy asi jste si slučoval několik menších půjček. K tomu přibírat další úvěr...takto přesně začínají příběhy dlužníků v exekuci či osobním bankrotu (bydlím u rodičů, nemám skoro žádné náklady, půjčku si můžu dovolit). Obecně má smysl si půjčovat peníze na investice (hypotéka na vlastní bydlení, úvěr na rozjezd podnikání, atd.) - půjčujete si peníze na něco, co Vám v budoucnu přinese další peníze či úspory. Naopak půjčovat si peníze na spotřebu (nový nábytek, elektronika, dovolená, dárky, jen tak) je proti pravidlům finanční gramotnosti.