Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #12838, Získám půjčku na auto po insolvenci?

Získám půjčku na auto po insolvenci?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.2.2021 Půjčka

Dobrý den, měl jsem insolvenci, která úspěšně skončila 31.12. 2020. Vše jsem řádně splatil (32%). Dluh byl u bankovního sektoru, ale já tam figuroval pouze jako ručitel a člověk kterému jsem ručil přestal splácet a částka byla tak neúnosná, že jsem musel vyhlásit bankrot. Chci se zeptat, za jak dlouho bych si teď mohl vzít auto na úvěr přes klasický bazar. Cena auta cca 160 tisíc. Jinak od 1.2. 2021 pracuji jako OSVČ, kde mám stabilní relativně větší výdělek než ve fabrice.

Dobrý den,

půjčku na auto nezískáte ještě 3-5 let od momentu úspěšného ukončení insolvence. Pravděpodobně tak bude jednodušší si na auto ze stabilního a vyššího výdělku našetřit. Prostudujte podmínky pro získání půjčky.