Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #19117, Získáme půjčku v exekuci na Úřadu práce?

Získáme půjčku v exekuci na Úřadu práce?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.9.2022 Půjčka

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jestli bychom měli s manželem nárok na půjčku, když já jsem hlášena na Úřadě práce? Manžel je zaměstnán, ale máme exekuce.

Dobrý den,

z čeho byste prosím půjčku spláceli? Nemáte dostatečné příjmy ani na splácení současných závazků, které jsou vymáhány exekučně. V exekuci a bez řádného příjmu ze zaměstnání Vám peníze nikdo nepůjčí.